Loading…

Milan, Napoli dhe Villarreal në ndjekje të Harit

  • 06/06/2021 | 08:53

Milan, Napoli dhe Villarreal në ndjekje të Harit

Tre klubet europiane, raportohet se kanë shprehur interesim për mesfushorin e Schalke 04, Amine Harit.


Milan, Napoli dhe Villarreal po bëjnë garë mes vete, për të siguruar shërbimet e mesfushorit, Harit.

Sipas “Footmercato”, Villarreal kishte ndjekur Harit për muaj me radhë dhe tani janë gati të bëjnë ofertën e parë, raporton lajmi.net.

Klubi spanjoll, është në konkurrencë me Milan dhe Napolin, për të siguruar shërbimet e Harit, i cili vlerësohet rreth 10 milionë euro.

23- vjeçari, sezonin e kaluar me fanellën e Schalkes, realizoi dy gola dhe bëri gjashtë asistime në 31 ndeshje të zhvilluara në të gjitha garat.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë