Loading…

Milan arrin marrëveshje me Giroud

  • 11/06/2021 | 13:24

Milan arrin marrëveshje me Giroud

Klubi italian Milan, ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Chelseas, Olivier Giroud.


Sipas ‘Calcio Mercato’, Milan ka arritur marrëveshje transferimi me Giroud.

34- vjeçari, do të nënshkruajë kontratë dy-vjeçare me ‘Rossonerët’, me pagë 4 milionë euro plus bonuset.

Francezi, sezonin e kaluar zhvilloi 31 paraqitje me fanellën e Chelseas në të gjitha garat, duke realizuar 11 gola.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë