Loading…

Milaim Zeka kërcënohet rëndë (Foto)

  • 08/07/2017 | 21:01

Milaim Zeka kërcënohet rëndë (Foto)

Gazetari dhe deputeti i zgjedhur Milaim Zeka është kërcënuar nga një person përmes rrjetit social Facebook.


Me një llogari me emrin Denis Krasniqi, personi në fjalë ka kërcënuar rëndë deputetin e Nismës, raporton ‘parrotlla’, ndërkohë që bëhet e ditur se Policia e ka arrestuar këtë person.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë