Loading…

Milaim Zeka i ashpër me Donaldin për sjelljen e tij ndaj Beatrix: Ai as seks s’di të bëjë

  • 01/10/2022 | 16:27

Milaim Zeka i ashpër me Donaldin për sjelljen e tij ndaj Beatrix: Ai as seks s’di të bëjë

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka njihet për deklaratat e tij.


Së fundmi ai ishte pjesë e emisionit “Glamour Zone” në “RTV Ora”,  ku dha disa komente për aktorin Donald Veshaj, shkruan lajmi.net.

Ai kujtoi kohën kur donaldi ishte pjesë e spektaklit “BBV”, ku ndër tjerash tha se ai nuk di të sillet.

“Jam i sigurt që ai as seks nuk di të bëjë. Se unë nuk kam bërë seks me Donaldin, nuk e di a di apo nuk di. Por problemi ka qenë mënyra si është sjell ai në Big brother me Beatrix, më ka lënë të kuptoj që ai njeri nuk di as të dojë, as të sillet”, tha ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë