Loading…

Milaim Zeka: Deputetët kosovarë janë bosa të kazinove

  • 14/02/2018 | 22:56

Milaim Zeka: Deputetët kosovarë janë bosa të kazinove

Deputeti Milaim Zeka ka hedhur mjaft pluhur në drejtim të kolegëve të tij të Kuvendit, duke i lidhur me shumë biznese.


Ai ka thënë se diskutimi për Demarkacionin iu ka konvenuar deputetëve pasi kanë shumë për të fshehur, shkruan gazetametro.net

‘A e dini që deputetët kosovarë janë bosa të kazinove? A e dini që deputetët janë bosa të prodhimi të barnave?’, ka thënë Zeka në Tv Dukagjini.

Ndërkohë, Zeka po ashtu ka thënë se rreth 80 përqind e deputetëve kanë portale, duke mos e përmendur faktin se edhe ai është pronar i një të tilli, që duhet ‘parrotlla.net’.

Ndryshe, Milaim Zeka është i dyshuar për mashtrim dhe evazion fiskal, për çka edhe ishte arrestuar muaj më parë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë