Loading…

Milaim Zeka: Albin Kurti ishte në shtëpinë e Isa Mustafës

  • 25/05/2017 | 22:51

Milaim Zeka: Albin Kurti ishte në shtëpinë e Isa Mustafës

Kandidati për deputet i koalicionin PDK-AAK-Nisma, Milaim Zeka e ka zbuluar një fakt shumë interesant sonte në debat parazgjedhor. Ai ka thënë se kandidati për kryeministër i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti ka qendruar para 5-6 dite në shtëpinë e Isa Mustafës, kryetari të LDK-së.

”Isa Mustafa ishte para 5 ditësh tek Vetëvendosje. Pacolli ishte në bisedime të vazhdueshme me Vetëvendosjen për koalicion. Janë takuar Isa Mustafa e Albin Kurti, këta të Vetëvendosjes nuk e dijnë se nuk iu kanë tregu të shkretëve’’ është shprehur Zeka.

Megjithatë një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar nga zyrtarë të VV-së e LDK-së, pasi të pranishmit nga këto dy subjekte partiake kanë demantuar një gjë të tillë duke thënë se takimet në mes Mustafës e Kurtit kanë përfunduar qysh para publikimit të listave të deputetëve.

Se çka ndodhur tutje, Klan Kosova do sjellë detajet në vazhdim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë