Loading…

Mikela: Do të tërheq deklaratën, dhe bashkë me të, do të largohem edhe unë

  • 19/02/2022 | 23:03

Mikela: Do të tërheq deklaratën, dhe bashkë me të, do të largohem edhe unë

Në përballjen me Erionin, Mikela ia ka thënë troç se ka ndjenja për të dhe nuk do t’ia dijë për paragjykimet që ka marrë nga publiku, shkruan Gazeta Metro.


Ajo ka menduar që të lërë emisionin, por Erioni insistoi duke i thënë se nuk do e donte këtë gjë pasi ka pëlqim për të.

Mikela: Kam luftuar gjithë kohës për ty dhe nuk kam marrë asgjë në këmbim. Di të them që kam menduar që jo të tërheq deklaratën, por bashkë me të, të largohem.

Erioni: S’do e doja largimin tënd.

Mikela: Në një moment kur Erioni të jetë gati, do ta pres jashtë. Erioni mund të jetë në presion për cdo gjë që nxjerr nga goja. Të rri këtu, të dal nga studio, ta lë emisionin është presion, por unë cfarë të bëj? E kupton njeri se cfarë presionesh kam unë. Nuk ka dalë Mikela e shenjta tek publiku, ka dalë idiotja që ky cuni tallet me të dhe i rri nga mbrapa.

Erioni: Mendtë i kanë te publiku, jo tek ky djali.

Mikela: Më kanë thënë rome, e përdalë, shitesh për 5 mijë lekë dhe nuk ma ndjen për publikun, kam ndjenja për ty, kaq.  /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë