Loading…

Meta me nipin e Rugovës uron 109 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë

  • 28/11/2021 | 10:58

Meta me nipin e Rugovës uron 109 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, i ka uruar shqiptarët për pëvjetorin e shpalljes së pavarësisë.


Urimit të postuar në Facebook, Meta ia ka bashkëngjitur edhe një fotografi me nipin e presidentit të parë të Kosovës, Ibrahim Rugova.

“Të dashur miq, Së bashku me Lekën, nipin e Presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugova, ju urojmë të gjithë shqiptarëve kudo ndodhen: Gëzuar Pavarësinë e Shqipërisë, Ditën e Flamurit tonë Kombëtar!”, ka shkruar Meta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë