Loading…

Mësuesi dhunon nxënësen në klasë: E kap nga flokët dhe e hedh në tokë

  • 04/12/2021 | 17:03

Mësuesi dhunon nxënësen në klasë: E kap nga flokët dhe e hedh në tokë

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Greqi, një mësues ka dhunuar nxënësen në klasë.


Siç shihet në videon e publikuar nga mediat vendase mësuesi godet nxënësen në fytyrë, e tërheq flokët dhe e hedh në tokë.

Teksa mësuesi po dhunonte shokët dhe shoqet e klasës kanë ndërhyrë për ta ndaluar.

Pas ngjarjes që ka tronditur nxënësit e tjerë, këta të fundit janë indinjuar dhe më pas i kanë kthyer përmbys makinën mësuesit. Mediat greke shkruajnë se ky mësues është arrestuar pas ngjarjes së rëndë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë