Loading…

Messi nuk e ka nisur mirë aventurën te PSG, do të mungojë edhe në ndeshjen e radhës

  • 24/09/2021 | 15:10

Messi nuk e ka nisur mirë aventurën te PSG, do të mungojë edhe në ndeshjen e radhës

Sulmuesi nuk e ka nisur aspak mirë aventurën te PSG.

Leo Messi është duke u përballur me një lëndim të lehtë që e la atë jashtë fushës për ndeshjen ndaj Metz.

Megjithatë, PSG përmes një komunikate njoftoi se procesi i rikuperimit të Messit është duke vazhduar dhe ai do të mungojë edhe në ndeshjen e radhës ndaj Montpellier.

Parisienët do të luajnë të shtunën me Montpellierin, pa yllin argjentinas.

Gjendja e 34-vjeçarit do të mbikqyret nga stafi mjekësorë i klubit dhe mbetet të shihet nëse do të jetë i gatshëm për duelin ndaj Manchester Cityt në Ligën e Kampionëve.

Argjentinasi ka tre ndeshje të zhvilluara deri më tani me gjigantin francez por ende nuk ka gjetur rrugën drejt golit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë