Loading…

Messi fantastik, shënon me panenka nga penalltia

  • 19/10/2021 | 22:40

Messi fantastik, shënon me panenka nga penalltia

Skuadra e PSG’së ka kaluar në avantazh ndaj Leipzig.

PSG ka shënuar golin e tretë pas 75 minutave lojë, me anë të Lionel Messit.

Messi shënoi nga penalltia.

Rezultati aktual i takimit është 3-2.

Ja goli

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë