Loading…

Mësoni temperaturat për dy ditët në vazhdim

  • 16/04/2019 | 22:59

Mësoni temperaturat për dy ditët në vazhdim

Gjatë dy ditëve në vijim, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ngritur atmosferik, transmeton Gazeta Metro.


Në këto kushte do të mbajë mot me diell dhe vranësira të ndërrueshme.

Vranësirat gjatë ditë së enjte parashihen të shoqërohen me reshje shiu.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 12-16 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë