Loading…

Mësoni motin për sot në Kosovë

  • 26/03/2017 | 07:58

Mësoni motin për sot në Kosovë

Moti gjatë kësaj të diele në Kosovë parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe mund të ketë reshje shiu.


Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 3-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 15-C, shkruan gazetametro.net.

Sipas meteorologëve, era do fryj nga Jug-Lindja 15 deri 55 km/h.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë