Loading…

Mësohet se kush është personi që u gjet i vdekur në Pejë |PAMJE +18

  • 13/04/2019 | 11:35

Mësohet se kush është personi që u gjet i vdekur në Pejë |PAMJE +18

Mëngjesin e sotëm në fshatin Vitomiricë të Pejës është gjetur një person pa shenja jete. Bëhet fjalë për A.C 39 vjeçar (emër i njohur për redaksinë). Në vendin e ngjarjes kanë dalur dy prokurorë, ai i krimeve të rënda dhe i departamentit të përgjithshëm për të sqaruar rrethanat e vdekjes.


Ky rast është cilësuar si “hetim i vdekjes”, ndërsa trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

Këto informacione i ka konfirmuar për Express, Shkodran Nikçi -zëdhënës në Prokurorinë Themelore të Pejës.

“Në vend të ngjarjes kanë dalë dy prokuror, i krimeve të rënda dhe i departamentit të përgjithshem dhe njesitet relevante policore.  Viktima A.C 1980 është gjetur pa shenja jete. Me urdhër të prokurorit të shtetit trupi i pajetë është dërguar për obdukim. Rasti është cilesuar “Hetim i Vdekjes”, tha Nikçi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë