Loading…

Mësohet se kush është personi i vrarë në Gjakovë

  • 12/03/2019 | 19:48

Mësohet se kush është personi i vrarë në Gjakovë

Një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër i plagosur pas disa të shtënave me armë në fshatin, Marmull të Gjakovës.


Lajmi e ka konfirmuar për Gazetën Metro, zëdhënësja e Policisë në Rajonin e Gjakovës, Lirije Podrimaj.

Gazeta Metro ka mësuar se personi i vrarë është T.B, ndërkaq i dyshuari për vrasjen është identifikuar dhe është në kërkim nga Policia e Kosovës.

Gazeta Metro do ju mbajë informuar me detaje të reja nga ngjarja…

Gjakovë: Një person vritet dhe një tjetër plagoset me armë zjarri

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë