Loading…

Grabitet një pikë e MoneyGramit në Prishtinë, lëndohet punëtorja

  • 10/03/2018 | 13:52

Grabitet një pikë e MoneyGramit në Prishtinë, lëndohet punëtorja

(E plotësuar, 14:10)


Një grabitje ka ndodhur pak më parë në lagjen Dardania në Prishtinë, me ç’rast ka mbetur e lënduar një grua.

Merret vesh se viktima është 63 vjeçja me inicialet, A. I. Hajnat kanë ikur nga vendi i ngjarjes.


Një grua është lënduar pasi që hajnat kanë hyrë në vendin e saj të punës, në një pikë të shkëmbimit të parave.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Dardania në Prishtinë, sot pasdite, saktësisht në orën 12:47.

Lajmin e ka konfirmuar për KTV-në, drejtori i urgjencës në Prishtinë, Bujar Gashi. Sipas tij, gruaja ka marrë lëndime në hundë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë