Loading…

Mësohet identiteti i tre viktimave nga sulmi në Deçan

  • 26/11/2021 | 20:54

Mësohet identiteti i tre viktimave nga sulmi në Deçan

Në mbrëmjen e së premtes tre persona kanë mebtur të vrarë në Gllogjan të Decanit.


Një autobus që po transportonte nxënës është sulmuar me armë zjarrë ku ka mbetur i varë shoferi dhe dy të tjerë.

Derisa është mësuar edhe identiteti i viktimave.

Bëhet fjalë për Gani Gjokaj- shoferi i autobusit, Ledion Hamzaj dhe Gentiana Mustafa./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë