Loading…

Mesfushori e tronditë tifozen (Video)

  • 31/01/2017 | 14:56

Mesfushori e tronditë tifozen (Video)

Në futboll shpesh ndodhin gjëra të papritur. Por, topin e lojës presin ta kapin shumë tifozë kur gjuhet në publik.

Mirëpo, një grua prezente në tribunat e stadiumit Dragao të Portos në Portugali, nuk dukej e koncentruar në lojën kundër Chaves, derisa po shikonte në një drejtim tjetër. E mesfushori Neves, gjuajti fort nga largësia duke e qëlluar mu në fytyrë një tifoze të ekipit./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë