Loading…

Mes lotësh e dhimbjesh varroset futbollisti 17-vjeçar, Erion Kajtazi

  • 04/12/2022 | 15:57

Mes lotësh e dhimbjesh varroset futbollisti 17-vjeçar, Erion Kajtazi

Futbollisti 17-vjeçar, Erion Kajtazi është varrosur mes lotësh dhe dhimbjesh në fshatin Zasellë të Mitrovicës.


Të pranishëm në varrimin e Kajtazit kanë qenë futbollistët e Trepçës ’89 dhe shokët e tij.

Po ashtu prezent në varrimin e tij kanë qenë krerët e FFK-së në krye me Agim Ademin dhe të tjerët.

Lajmi për vdekjen e hershme të Erionit e ka tronditur gjithë qytetin e Mitrovicës dhe tërë Kosovën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]o.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë