Loading…

Merr flakë objekti i Shtëpisë së Operës në Kuvajt (Foto)

  • 06/02/2017 | 19:10

Merr flakë objekti i Shtëpisë së Operës në Kuvajt (Foto)

Objekti i Shtëpisë së Operës në Kuvajt ishte përuruar para tre muajve dhe ka kushtuar 770 milionë dollarë

Një tym i dendur është parë duke dalë nga kulmi i qendrës kulturore Sheikh Jaber Al Ahmad, ka raportuar Reuters gjersa tregon se tashmë zjarrfikësit janë duke u ndalë zjarrin.

20170206162642965

Flakët e kanë marrë objektin e ri të Shtëpisë së Operës në Kuvajt, vetëm tre muaj pas që është hapur për publikun, duke përfunduar kështu një investim prej 770 milionë dollarë. Sipas web faqes së qendrës shfaqja “Cats” ishte planifikuar që të shfaqej nesër./gazetametro.net

3333

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë