Loading…

Mërgimtari nga Austria e rrah ish-të dashurën e tij në Kosovë: Arrestohet nga policia

  • 30/12/2019 | 10:15

Mërgimtari nga Austria e rrah ish-të dashurën e tij në Kosovë: Arrestohet nga policia

Policia e Kosovës ka arrestuar një kosovar, shtetas i Austrisë, pasi ky e ka sulmuar fizikisht ish-të dashurën e tij, shkruan Gazeta Metro.


Rasti ka ndodhur para dy ditësh në Fushë-Kosovë, rreth orës 21:00.

Policia konfirmon se i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Është arrestuar i dyshuari mashkull Shqiptar- shtetas i Austrisë, pasi që i njëjti kishte sulmuar ish të dashurën e tij viktimën femër K-Shqiptar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë