Loading…

Mërgimtarët presin mbi 10 orë në kufirin Serbi-Hungari

  • 21/05/2017 | 23:10

Mërgimtarët presin mbi 10 orë në kufirin Serbi-Hungari

Mërgimtarët të cilët kanë ardhur në Kosovë për të kaluar pushimet janë duke u përballur me pritje të gjata për tu nisur nga vendet nga kanë ardhur.


KosovaPress-i merr vesh se vetëm gjatë ditës së sotme, në kufirin Serbi-Hungari janë krijuar radhë të gjata të mjeteve të udhëtimit, derisa pritjet e mërgimtarëve kanë kaluar më shumë se 10 orë.

Bëhet e ditur se edhe në orët e mbrëmjes, kolonat në atë pjesë të kufirit vazhdojnë të mbeten të gjata.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë