Loading…

Mënyra natyrale për ta zhbllokuar hundën kur jeni të ftohur

  • 20/10/2021 | 21:18

Mënyra natyrale për ta zhbllokuar hundën kur jeni të ftohur

Bllokimi i hundës është një nga simptomat më të bezdisshme të të ftohurit. Ne e dimë që kjo ju “rrëzon”, por kjo është edhe arsyeja pse ju duhet të luftoni dhe të mos lejoni që një i ftohtë ta kontrollojë jetën tuaj.

Nga pijet e nxehta e deri tek thithja e avullit, ka shumë gjëra që mund të bëni në shtëpi pa iu drejtuar mjekëve.

Ne do paraqesim 8 mënyra të vërtetuara shkencërisht, natyrore, për të pastruar rrugët e frymëmarrjes më shpejt dhe me efikasitet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë