Loading…

Memorandum Bashkëpunimi mes Kosovës e Shqipërisë

  • 18/01/2017 | 08:49

Memorandum Bashkëpunimi mes Kosovës e Shqipërisë

Ministri i Financave Avdullah Hoti, i shoqëruar nga drejtori i përgjithshëm i Administratës Tatimore Sakip Imeri, u.d. drejtori i përgjithshëm i Doganës Fahri Gashi, si dhe drejtori i Departamentit të Tatimit në Pronë Shkelzen Morina, sot do të vizitojnë Republikën e Shqipërisë.

Gjatë kësaj vizite ministri Avdullah Hoti do të pritet në takim nga ministri i Financave i Republikës së Shqipërisë Arben Ahmetaj, ku do të nënshkruajnë edhe Memorandumin e Mirëkuptimit për bashkëpunimin mbi realizimin e Kadastrës fiskale ndërmjet Ministrisë së Financave të Republikës së Kosovës dhe Ministrisë së Financave të Republikës së Shqipërisë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë