Loading…

Memli Krasniqi prezanton anëtarët e rinj të PDK’së (Foto)

  • 03/06/2017 | 20:35

Memli Krasniqi prezanton anëtarët e rinj të PDK’së (Foto)

Nënkryetari i PDK-së, Memli Krasniqi ka njoftuar përmes një njoftimi në Facebook për 30 anëtarët me të rinj të PDK-së në Prishtinë.


“Kisha kënaqësinë të mirëpres në Partinë Demokratike të Kosovës, 30 bashkëqytetarë nga Prishtina të cilët besojnë se është #KohaperFillimineRi.

Këta anëtarë të rinj janë vlerë e shtuar për PDK-në dhe pa dyshim do të jenë pjesë e angazhimeve të përbashkëta për të zhvilluar edhe më tej vendin tonë dhe gjithsesi, kryeqytetin tonë”, ka shkruar Krasniqi, që njëherësh është edhe kandidat për deputet nga radhët e koalicionit PDK-AAK-Nisma.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë