Loading…

Memli Krasniqi i shërben në skarë të rinjtë e PDK’së

  • 07/06/2017 | 22:27

Memli Krasniqi i shërben në skarë të rinjtë e PDK’së

Nënkryetari i PDK-së, Memli Krasniqi i shërben në skarë të rinjtë e PDK-së.


Qindra të rinj të Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë kanë organizuar sonte në kryeqytet ndejë para përmbylljes së fushatës, ndërsa atyre u ka shërbyer në skarë ish-kryetari i Rinisë Demokratike – Memli Krasniqi, i cili aktualisht është nënkryetar i PDK-së.

Të rinjtë e PDK-së në Prishtinë janë njoftuar edhe me platformën qeverisëse Fillimi i Ri i cili në bosht e ka fuqizimin e rinisë dhe grave.

Nënkryetari i PDK-së, Memli Krasniqi ka thënë se platforma më e sigurt dhe garantuese për fuqizimin e rinisë dhe perspektivën e tyre për tu integruar në tregun e punës është Fillimi i Ri që udhëhiqet nga PDK. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë