Loading…

Memli Krasniqi: Fillimi i Ri është koncepti më i duhur për vendin

  • 09/06/2017 | 22:41

Memli Krasniqi: Fillimi i Ri është koncepti më i duhur për vendin

Kandidati për deputet nga koalicioni PDK-AAK-NISMA, Memli Krasniqi ka thënë që ky koalicion ka dëshmuar lidership.


“FillimiRi është koncepti më i duhur për vendin sot. Nuk kemi kohë për të humbur. Andaj, ju ftoj që të dielën të dilni masivisht në zgjedhje, në mënyrë të qetë dhe festive, për të dëshmuar edhe një herë para botës kulturën e lartë demokratike që kemi si shtet”, ka shkruar Krasniqi në rrjetin social Facebook, përcjell gazetametro.net

Sipas tij, vota për këtë koalicion i kthen shpresën Kosovës dhe i jep drejtimin e duhur zhvillimit të gjithëmbarshëm. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë