Loading…

Melinda duket bukur në projektin e ri

  • 27/09/2022 | 21:50

Melinda duket bukur në projektin e ri

Melinda Ademi, një nga artistet më të pëlqyera në vend, ditë më parë publikoi projektin e ri muzikor “Milano”.


Për “Milano”, Melinda erdhi në bashkëpunim me reperin Finem.

Artistja nuk po pushon dhe menjëherë ka nisur punën për projektin e ri muzikor.

Ajo ka publikuar një fotografi nga një studio muzikore në Gjermani.

Artistja pati një verë përplotë me mbrëmje muzikore.

Në Kosovë, e jashtë saj, Melinda performoi para qindra fansave që e duan muzikën e saj.

Se në çfarë po punon artistja, do ta kuptoni në pak kohë! Deri atëherë dëgjoni “Milano”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë