Loading…

Melania Trump e tmerruar nuk mund t’i fsheh ndjenjat derisa i zgjat dorën Vladimir Putin’it

  • 18/07/2018 | 12:48

Melania Trump e tmerruar nuk mund t’i fsheh ndjenjat derisa i zgjat dorën Vladimir Putin’it

Që nga dita kur Donald Trump u betua si presidenti i 45’të i SHBA’ve, fytyra e Melania Trump ka qenë burim i spekulimeve të mëdha.


Së pari ishte ndryshimi dramatik i disponimit gjatë inaugurimit, kur bota pa fytyrën e qeshur të Melanias të reduktohej në shprehje të dëshpërimit, transmeton gazetametro.net

Tani fytyra e Melanias stepet përsëri.

Këtët herë në Samitin e shumëpritur në mes të Trump dhe Putin.

Por në mes të konfuzionit dhe poshtërimit në Samit, Melania takoi edhe presidentin Putin.

Dikush ka kapur një foto të saj teksa ajo duket sikur e tmerruar pasi u përshëndet me presidentin rus, Putin. Por, mund të jetë edhe për arsye se Melania po e ndiente presionin e Samitit. /gazetametro.net

Për të shikuar videon, klikoni KETU

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë