Loading…

Melania refuzon t’i japë dorën, ja si hakmerret Trump

  • 24/05/2017 | 17:49

Melania refuzon t’i japë dorën, ja si hakmerret Trump

Çfarë po ndodh me çiftin presidencial të SHBA? A mos ka mbaruar dashuria mes tyre dhe ka mbetur një marrëdhënie formale për të mos prodhuar një skandal në Shtëpinë e Bardhë?

Melania ka treguar shpesh se është e pakënaqur me burrin e saj. Gjeste të ndryshme gjatë daljeve publike, e kanë shfaqur Zonjën e Parë të tensionuar. Së fundi çifti presidencial ka zhvilluar një vizitë zyrtare në Lindjen e Mesme dhe në Romë.

Dy gjeste kanë treguar marrëdhënien e vështirë mes tyre. Si në Izrael, ashtu edhe në Romë, Melania ka refuzuar t’i kapë dorën. Por, Trump nuk e ka lënë dorën t’i shkojë kot mundimi dhe e ka prekur nga të pasmet Melaninë, duke i lënë të kuptojë se herën tjetër duhet ta mendojë dy herë këtë punën e largimit të dorës.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=38&v=bz1KUaiCODg

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë