Loading…

Mehaj e Aliu mbajnë konferencë për media lidhur me shpronësimet në Aeroportin e Gjakovës

  • 30/03/2023 | 08:50

Mehaj e Aliu mbajnë konferencë për media lidhur me shpronësimet në Aeroportin e Gjakovës

Armend Mehaj, ministër i Mbrojtjes, dhe Liburn Aliu, ministër i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, sot do të mbajnë konferencë për media, shkruan Gazeta Metro.


Kështu është njoftuar përmes një komunikate për media, ku është shtuar edhe se arsyeja për këtë është tema në lidhje me shpronësimet në Babaj të Bokës dhe në Aeroportin e Gjakovës.

Konferenca do të fillojë nga ora 09:00.

Komunikata e plotë:

Në Ministrinë e Mbrojtjes, sot, më 30 mars, duke filluar nga 09:00, do të mbahet konferencë për media nga Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj dhe nga Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu.

Tema e kësaj konference është në lidhje me shpronësimet në Babaj të Bokës dhe në Aeroportin e Gjakovës.

Ju faleminderit për bashkëpunim! /gazetametro.net

Më të fundit
...

  • 02/06/2023 | 04:01
...

  • 02/06/2023 | 04:00
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë