Loading…

Megi Pojani merr vëmendjen me pozat mbi shtrat me fustan

  • 30/06/2022 | 09:39

Megi Pojani merr vëmendjen me pozat mbi shtrat me fustan

Modelja Megi Pojani është rikthyer në mediat rozë për të joshur vëmendjen me pozat e reja.


Megi është e njohur për format tërheqëse trupore, andaj fansat mezi presin publikimin e imazheve të reja.

Në postimet e reja në Instagram, bukuroshja paraqitet me një fustan që i vë në pah hiret e saj.

Ajo shfaqet e shtrirë mbi krevat duke pasur fokusin te pjesa e pasme e figurës së saj.

Ndryshe, në javët e fundit është duke u përfolur për një lidhje ndërmjet Megit dhe futbollistit Endri Çekiçi, për të cilën nuk janë deklaruar asnjeri nga protagonistët.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë