Loading…

Megi Pojani godet nga pishina me pikini rozë

  • 27/09/2022 | 23:17

Megi Pojani godet nga pishina me pikini rozë

Megi Pojani dinë si të rrëmbej vëmendjepërmes postimet provokuese që bën në rrjetet sociale.


Edhe së fundmi Megi është shfaq në super formë në imazhet nga pishina teksa shihet e veshur me bikini rozë me një detaje me yje me shkëlqim sipër.

Bashkë me foton, Megi bashkëngjiti edhe një video ku shihej duke notuar gjatë natës në pishinën gjigante.

Postimi i saj u pasua nga komente të shumta nga ana e fansave të saj në llogarinë e Instagramit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megi Pojani (@megipojani)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë