Loading…

Mediave serbe u pengon flamuri ‘autocthonous’ në gjykimin e Haradinajt (Foto)

  • 09/02/2017 | 15:56

Mediave serbe u pengon flamuri ‘autocthonous’ në gjykimin e Haradinajt (Foto)

Gjykimi i kreut të AAK’së, Ramush Haradinaj, ka marrë një vëmendje të madhe në mediet serbe.


Madje, mediet atje po shohin edhe detajet në gjykimin e ish-komandantit të UÇK’së.

Siç raportojnë ata, në gjykatën franceze është një person me bluzën me mbishkrim “autocthonuos”, e për të cilin mediat në Serbi kanë alarmuar.

Gjykimi i Haradinajt po vazhdon në Colmar të Francës. Ndërkohë që avokati i tij, Arianit Koci, është shprehur i bindur se Haradinaj do të lirohet./gazetametro.net

haradinaj-foto-gazeta-express-1486651222-1101599

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë