Loading…

Mediat serbe: Treni do të kthehet në Beograd

  • 14/01/2017 | 18:26

Mediat serbe: Treni do të kthehet në Beograd

Gazeta serbe Telegraf raporton se treni me motive të Serbisë i cili ishte nisur nga Beogradi drejt Mitrovicës Veriore, sipas të gjitha gjasave do të kthehet në Beograd, pas ndalimit në Rashkë, transmeton gazetametro.net

“Nervoza po rritet në trenin që është drejtuar drejt Mitrovicës”, shkruan Telegraf.

Më tutje, sipas mediumit serb, arsyeja që pritet ta kthejë trenin mbrapsht është shqetësimet që kanë të bëjnë me sigurinë e udhëtarëve. /gazetametro.net

voz-1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë