Loading…

Mediat britanike shkruajnë për fëmijët shqiptarë: Ata flenë mbi dyshekë të mbuluar me para e armë (Foto)

  • 04/09/2017 | 15:09

Mediat britanike shkruajnë për fëmijët shqiptarë: Ata flenë mbi dyshekë të mbuluar me para e armë (Foto)

‘’Fëmijët shqiptarë flenë mbi dyshekë të mbuluar me para e armë’’, kështu shkruan prestigjozja britanike “The Sun”.


Sipas tyre, këta adoleshentë dhe të rinj nga Ballkani janë fëmijët më të pasur të vendit, të cilët mburren për mënyrën e tyre të jetesës duke reklamuar në rrjetet sociale makinat luksoze, avionë e jahte private, tufa parash, por edhe armë.

“Ashtu si fëmijët e tjerë të pasur, edhe shqiptarët gjithashtu kanë makina luksoze dhe modelet me të fundit të tyre. Por tronditëse është se si disa i shpenzojnë paratë për armë”, shkruan ndër të tjera “The Sun”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë