Loading…

Me ‘YouTube Go’ mund të shikoni video edhe offline

  • 13/02/2017 | 12:48

Me ‘YouTube Go’ mund të shikoni video edhe offline

Google ka lansuar një aplikacion të ri të quajtur YouTube Go, i cili lejon përdoruesit me sinjal të dobët apo të kufizuara të internetit për të shkarkuar video në telefon.


Se pari ishte lansuar shtatorin e kaluar, ku ky aplikacion ishte në dispozicion vetëm për konsumatorët në Indi.

Megjithatë, ekziston një mënyrë për përdoruesit e Android për të instaluar këtë aplikacion. Duke shmangur ‘Play Store’, dhe duke përdorur mënyrë të tjera, transmeton gazetametro.net.

Pas ta keni shkarkuar aplikacionin ju do të jeni në gjendje të shfletoni video të ndryshme dhe të zgjidhni në mes të cilësisë themelore dhe standardeve, dhe pasi ta keni shikuar njëherë videon, atë mund ta ruani për ta shikuar edhe më vonë kur jeni offline./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë