Loading…

‘Me Vjosën’ edhe Avdullah Hoti, ish kandidati për kryeministër i LDK’së

  • 26/08/2019 | 17:51

‘Me Vjosën’ edhe Avdullah Hoti, ish kandidati për kryeministër i LDK’së

Ish kandidati për kryeministër nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Avdullah Hoti, ka bërë një status në profilin e tij zyrtar në Facebook, duke harruar kontradiktat e kaluara me Vjosa Osmanin, transmeton Gazeta Metro.


Më herët gjatë ditës, kryesia e LDK-së vendosi që t’i jepte Vjosa Osmanit besimin për të qenë kandidate për kryeministre nga radhët e kësaj partie, të gjithë siç pritet prej një partie në fushtaë dalin në një front të përbashkët.

Kjo duket se e ka mobilizuar  edhe Avdullah Hoti që t’i dalë në mbështetje të hapur e të pa rezervë Vjosa Osmani. Pas statusit ku shkruante thjesht “Me Vjosën”, ai publikoi edhe disa fotografi të tjera ku shihej derisa përqafohej me zonjën Osmani Sadriu, duke shkruar emocionalisht “Na priftë e mbara”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë