Loading…

Me të brendshme transparente Bebe Rexha ia vë ‘flakën’ Instagramit

  • 10/02/2022 | 11:25

Me të brendshme transparente Bebe Rexha ia vë ‘flakën’ Instagramit

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se është gati për ditën e të dashuruarve.


Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një video shumë “hot” ku shfaqet super seksi. Bebe shfaqet me të brendshme transparente duke kërcyer me lëvizje sensuale e provokuese, teksa ekspozon format e saj trupore.

“Zyrtarisht gati për Shën Valentin”, shkruan këngëtarja e famshme bashkëngjitur videos që po bën namin në rrjet.

Ndërkohë kujtojmë se Rexha prej kohësh po shijon lidhjen e dashurisë me partnerin e saj, Keyan.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë