Loading…

Me shami në kokë e syze dielli, Fjolla Morina merr vëmendje me dukjen ndërsa shijon jetën e natës

  • 12/05/2022 | 10:14

Me shami në kokë e syze dielli, Fjolla Morina merr vëmendje me dukjen ndërsa shijon jetën e natës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, vazhdon të jetë një personazh i komentuar në rrjete sociale.


Ajo përflitet vazhdimisht për ngjarjet e të bëmat që e rrethojnë, ndërkohë që nuk mungojnë komentet edhe për paraqitjet e daljet publike.

E njëjta së fundmi mori vëmendje me një paraqitje në një klub, ku u shfaq me shami në kokë e syze dielli.

Zeshkania dukej tejet provokuese teksa kishte vënë në pah linjat trupore në trikon e ekzagjeruar.

“Është gjithçka për stilin e jetesës”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë njërit prej postimeve të hedhur në InstaStory.

Fjolla ndërkaq ditë më parë u raportua se është arrestuar sërish, gjë të cilën e sqaroi avokati i saj, Fanol Krasniqi.

Ky i fundit tha se vetëm ishte ndaluar nga policia në një kontrollë ditore dhe më pas u shoqërua për në stacion pasi figuron në sistem si e ndjekur nga Interpoli, por që nuk ishte arrestuar.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë