Loading…

Më quajnë Ramiz Lladrovci, dhe nuk premtoj diçka që nuk e mbaj

  • 18/12/2016 | 23:33

Më quajnë Ramiz Lladrovci, dhe nuk premtoj diçka që nuk e mbaj

Ramiz Lladrovci bashkë me simpatizantët e tij ka festuar fitoren e tij sonte në qytezën të cilën do ta udhëheq për këta tetë muaj.


I pyetur nga mediat se a do t’i mbajë premtimet që ka bërë gjatë fushatës zgjedhore Lladrovci tha se ato do t’i mbaj një për një.

“Mua me quajnë Ramiz Lladrovci dhe nuk premton Ramizi diçka që nuk e mban. Të gjitha ato premtime që i kam paraqit para elektoratit,  të gjitha do t’i mbaj një nga një”, tha Lladrovci.

Në fund Lladrovci u shpreh se garën me rivalin e tij e ka vlerësuar si garë mes njerëzve e jo mes partive politike.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë