Loading…

Me një pozë atraktive, Tayna njofton se të enjten publikohet ‘Teket’

  • 06/10/2022 | 09:01

Me një pozë atraktive, Tayna njofton se të enjten publikohet ‘Teket’

Tash e një kohë, Tayna ka paralajmëruar se është duke ardhur me një këngë të re, të cilën do ta shoqërojë me videoklip.


“Teket” është titulli i këngës, të cilën janë duke e pritur fansat e shumtë të reperes nga Prizreni.

Përmes një postimi të ri në rrjetet sociale, ajo ka treguar se kur do ta lansojë projektin e ri muzikor.

“Nesër ‘Teket’”, ka shkruar Doruntina Shala duke njoftuar se kënga e re do të publikohet të enjten.

Postimi është shoqëruar me një fotografi, në të cilën Tayna, si rëndom, shfaqet tërheqëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë