Loading…

Më në fund e pranuar pas 27 viteve: Jennifer Aniston dhe David Schwimmer ishin të dashuruar por kjo gjë i ndaloi të lidheshin

  • 28/05/2021 | 17:16

Më në fund e pranuar pas 27 viteve: Jennifer Aniston dhe David Schwimmer ishin të dashuruar por kjo gjë i ndaloi të lidheshin

Aktorët legjendar të “Friends”, Jennifer Aniston dhe David Schwimmer, zbuluan se ata ishin me të vërtetë të dashur pas kamerës, teksa po xhirohej seriali i famshëm, transmeton Gazeta Metro.


Në ribashkimin e ekipit, të dy konfirmuan se kishin ndjenja të forta për njëri-tjetrin, por kurrë nuk u bënë bashkë, sepse ishin në lidhje me të tjerët dhe ata e respektuan atë. Producenti dhe aktori i mirënjohur britanik James Corden thotë se kjo ishte normale.

Corden thotë se është normale që kimia të shfaqet midis aktorëve, sepse këto janë gjashtë yje shumë tërheqës. Është thënë më parë se aktorët shkelën pikën e kontratave të tyre, gjë që nuk i lejonte ata të dashuroheshin me njëri-tjetrin, por ata kurrë nuk e pranuan atë.

Tani, për herë të parë pas 27 viteve, David dhe Jennifer kanë zbuluar se të dy janë të dashuruar.

“Sezoni i parë isha shumë i dashuruar me Jen dhe pas vetëm disa çastesh të dy kishim ndjenja të forta për njëri-tjetrin. Por ne ishim në lidhje me të tjerët dhe kurrë nuk e kaluam atë kufi. Ne gjithmonë e kemi respektuar atë”, tha David.

“Mbaj mend që i thashë Davidit: Do të ishte e tmerrshme nëse do të ishim së bashku hera e parë që do të shfaqeshim në televizionin kombëtar. Ne u puthëm për herë të parë në kafene. Por ne e përqendruam të gjithë dashurinë tonë në rolet tona me Ross dhe Rachel”, tha Jennifer.

Fansat në rrjetet sociale komentojnë se janë të kënaqur që aktorët e njohur janë përsëri bashkë, por gjithashtu i kritikuan ata për ndryshimet në to dhe që e ekzagjeruan me ndërhyrjet estetike. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë