Loading…

Me këtë ide të çmendur do të fitojë 20 mijë dollarë nëse Kroacia triumfon në Botëror |VIDEO

  • 11/07/2018 | 23:46

Me këtë ide të çmendur do të fitojë 20 mijë dollarë nëse Kroacia triumfon në Botëror |VIDEO

Në fakt nuk është një parashikim i ndonjë specialisti, apo dikujt që besonte shumë në ekipin e Kroacisë.


Përzgjedhje shumë që do të vendoste në bast për triumfin e Kroacisë në Kupën e Botës 2018, u përcaktua me short, dhe doli të jetë 3 mijë dollarë.

Edhe ekipi u përcaktua me fat’ duke hedhur një top ping-pongu.

Kuota ishte 7,5 dhe ai do të fitojë 22 mijë e 500 dollarë nëse Kroacia triumfon.

Madje ai e bëri edhe tatuazh flamurin e Kroacisë.

Për këtë i duhet të mposhtë Francën në finalen e madhe të Moskës. /gazetametro.net

https://www.facebook.com/SPORTbible/videos/3019662754845903/?t=1

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë