Loading…

Me fustanin plot gurë të çmuar, Lori Hoxha shkëlqeu në dasmën e Arbër Hajdarit

  • 01/10/2022 | 23:06

Me fustanin plot gurë të çmuar, Lori Hoxha shkëlqeu në dasmën e Arbër Hajdarit

Pronarja e Top Channel, Lori Hoxha, është pa dyshim një nga gratë më të përmendura në Shqipëri dhe jo vetëm.


Ajo është shumë e komentuar sidomos për veshjen e saj gjithmonë plot stil.

Lori nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe nga dasma e Arbër Hajdarit, ku ishte e ftuar.

E me fustanin e saj plot gurë të çmuar, duket se Lori ka marrë gjithë vëmendjen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë