Loading…

Me dhimbje të madhe: Aktorja shqiptare jep lajmin e humbjes së binjakëve në këtë muaj të shtatzënisë

  • 24/03/2022 | 17:05

Me dhimbje të madhe: Aktorja shqiptare jep lajmin e humbjes së binjakëve në këtë muaj të shtatzënisë

Teksa lajmi i shtatzënisë së dytë dhe së shumpëritur i gëzoi të gjithë, ditën e sotme Delinda Disha ka bërë një deklaratë të hidhur.


Duke zbuluar se ishte në pritje të dyfishtë, aktorja ka njoftuar humbjen e madhe.

“Miq, dua të ndaj me ju jo vetëm momentet e bukura, por edhe ato të vështira. Të dy bebushat i humba. Dy binjakët që i doja kaq shumë janë atje lart si dy engjëj, ndoshta ishte shumë ëndërr e bukur për të qenë realitet. Nuk ia dolëm dot. Jam mirë, por psikologjikisht po e kaloj shumë keq”.

Duke shpresuar se koha do të lehtësojë sadopak dhimbjen e saj, i urojmë ngushëllime të përzemërta

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë