Loading…

Me bikini të bardhë në mes të shkretinë: Nicole Scherzinger ‘çmend’ fansat me paraqitjen e fundit

  • 15/06/2021 | 15:11

Me bikini të bardhë në mes të shkretinë: Nicole Scherzinger ‘çmend’ fansat me paraqitjen e fundit

Anëtarja më seksi e grupit “The Pussycat Dolls”, këngëtarja Nicole Scherzinger, për të cilën çmenden të gjithë meshkujt, befasoi miliona fansa me fotot e reja super seksi, transmeton Gazeta Metro.


Bukuroshja Nicole ka muaj që shijon Haëaiin, vendin e saj të lindjes, ku nuk ndahet nga i dashuri i saj Tom Evans, dhe për momentin ata janë në Portugali. Postimet e saj të përditshme janë kryesisht me bikini, ashtu si edhe ato më të fundit.

Një prej grave më të dëshiruara në botë ka një trup të skalitur brutalisht edhe pas të dyzetave, kështu që kësaj here me bikini të bardha ajo shkaktoi admirim me vijën perfekte, duke i çmendur ndjekësit në Instagram.

Ndryshe, Nicole është komentuar shumë për lidhjen e saj me të dashurin aktual nga i cili kohëve të fundit nuk ndahet aspak./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë