Loading…

Me bikini nën ritmet e ‘tallavasë’, këngëtarja shqiptare shfaq linjat trupore teksa kërcen

  • 05/07/2022 | 18:50

Me bikini nën ritmet e ‘tallavasë’, këngëtarja shqiptare shfaq linjat trupore teksa kërcen

Ani pse nuk është aktive në industrinë e muzikës shqiptare, Linda Halimi, është shumë aktive në rrjete sociale.


E pikërisht për këtë arsye ajo është shpesh në qendër të vëmendjes me postimet e saj.

Këngëtarja nuk heziton aspak t’i ekspozoj linjat e saj trupore.

Edhe së fundi ajo ka ndarë një video ku shihet duke kërcyer “tallava” e veshur në bikini.

“Kur shokët më thojnë mos bëj skena. Unë…”, shkruan këngëtarja krahas videos.

Padyshim këngëtarja shfaqet në formët më të mirë të mundshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @linditaworld

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë