Loading…

Me bikini dhe poza të nxehta: Kylie Jenner për pak orë mori më shumë se 11 milionë pëlqime

  • 20/11/2020 | 17:30

Me bikini dhe poza të nxehta: Kylie Jenner për pak orë mori më shumë se 11 milionë pëlqime

Pasi e lansoi koleksionin e ri të make-up nga marka e saj Kylie Cosmetics, Kylie Jenner ka rritur interesin për profilin e saj në Instagram tek publiku i gjerë në këtë rrjet social me një set fotografish të nxehta në të cilat ajo provokon teksa pozon me bikini super seksi, transmeton Gazeta Metro.


Kylie postoi pesë fotografi të shkrepura pranë pishinës në vilën e saj luksoze, fotografi këto me të cilat mori mbi 11 milion pëlqime në profiling e saj në Instagram.

Fakti është që pamja fizike e Kylie është produkt i një numri të madh të operacioneve plastike, nga të cilat ajo nuk e fsheh që injekton Botox në trupin e saj, për të mos përmendur pjesën tjetër të operacioneve kozmetike. Por padyshim që shoqëria e sotme kultivon një tërheqje pohuese ndaj këtij lloji të estetikës, kur mbështet me aq zell dhe ndjek figura publike të rangut të Kylie.

Ndryshe ajo vazhdon të jetë në rangun e më të pasurve./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë