Loading…

Me akullore në dorë dhe pa reçipeta, Rita Ora shfaqet sensuale rrugëve të Madridit

  • 25/06/2022 | 15:08

Me akullore në dorë dhe pa reçipeta, Rita Ora shfaqet sensuale rrugëve të Madridit

Rita Ora ka rrëmbyer vëmendjen në Madrid, ndërsa po shëtiste në rrugët e qytetit së bashku me të motrën e saj. Elenën.


Ajo u shfaq pa reçipeta me një fustan rozë prej sateni dhe atlete ngjyrë të ndezur, teksa mbante në dorë një akullore.

Rita e kombinoi pamjen e saj me një kapele me ngjyra dhe çantë të zezë.

Ende nuk janë dhënë detaje të tjera se përse Rita po qëndron në Spanjë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë